Marzec 2021

29.03.2021


Szanowni Państwo,
Z powodu wprowadzonych ograniczeń na terenie kraju, żłobek „Misiaczek-Pluszaczek” pozostaje zamknięty do 18 kwietnia 2021r. Mamy nadzieję, że będziemy mogli jak najszybciej powrócić do codziennego funkcjonowania.

18.03.2021


Szanowni Państwo,
Pragniemy poinformować, iż wkrótce rozpoczniemy realizację zajęć dodatkowych dla dzieci w żłobku „Misiaczek-Pluszaczek”:

  • Zajęcia z dietetykiem pn. „Wiem, co jem” mają na celu zapoznanie dzieci z tym co zdrowe oraz pełne witamin. Jednocześnie umożliwią kontrolę prawidłowości rozwoju dziecka, tym samym jego nawyków żywieniowych.
  • Indywidualna terapia integracji sensorycznej zostanie przeprowadzona dla dzieci mających problemy z zapamiętywaniem, koncentracją, koordynacją ruchową, skupieniem uwagi czy nadruchliwością.
  • Zajęcia z języka angielskiego mają na celu wprowadzenie dzieci w świat języka angielskiego poprzez zabawę, taniec, grę na małych instrumentach perkusyjnych i śpiew.
  • Wśród zajęć dodatkowych znajdą się również zajęcia hobbystyczne rozwijające w dzieciach zainteresowania w różnych tematykach.

Mamy nadzieję, że zajęcia będą owocne i pozwolą naszym podopiecznym ciekawie spędzić czas w naszym żłobku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *