Czerwiec 2022

28.06.2022


Szanowni Państwo,
W żłobku „Misiaczek-Pluszaczek” 22.06.2022 odbyła się impreza „Dzień rodziny”. Oprócz stworzenia okazji do wspólnego spędzania czasu dzieci z rodzicami, uczestnicy byli zachęcani do wspólnej zabawy. Spotkanie miało również na celu wzmocnienie więzi emocjonalnej dzieci z rodzicami.

20.06.2022


Szanowni Państwo,
Miło nam poinformować, że zajęcia dodatkowe, które realizujemy w żłobku „Misiaczek-Pluszaczek” cieszą się ogromnym zainteresowaniem Państwa pociech. Dzieci poprzez zabawę rozwijają się i nabywają wielu nowych umiejętności. Odpowiednio wykwalifikowana kadra żłobka jak i osoby prowadzące zajęcia dodatkowe, dokładają mnóstwa starań by wspólnie spędzony czas był dla dzieci wartościowy.

03.06.2022


Szanowni Państwo,
W żłobku „Misiaczek-Pluszaczek” 01.06.2022 odbyła się impreza „Dzień Dziecka z Georgem”. Oprócz integracji dzieci poprzez zabawę, umożliwiono dzieciom tworzenie atmosfery współpracy i współdziałania, stworzono warunki rozwijające umiejętności zgodnej zabawy oraz zachęcanie dzieci do wspólnej aktywności.

01.06.2022


ŻYCZENIA Z OKAZJI DNIA DZIECKA

Drogie dzieci!
Życzymy Wam, aby Wasze dzieciństwo było jak najlepsze i by trwało jak najdłużej. Nie dorastajcie za szybko, cieszcie się każdym dniem, dokąd beztroska będzie Waszym przywilejem.

Kadra żłobka wraz z personel projektu

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *